Casa Sedie Volanti

  • 26 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Při pobytu v apartmánu Casa Sedie Volanti hosté mohou relaxovat na terase a užít si 20-minutovou procházku k Katakomby Catacombe dei Cappuccini. Tento apartmán pro 2 hostů zahrnuje 1 ložnic a kuchyňku.

Hostům nabízíme 1 koupelen.

Apartmán se nachází ve čtvrti Monte di Pietà ve městě Palermo, asi 1 km od centra města. Nachází se asi 400 metrů od Kostel Chiesa di San Domenico v Palermu, a také blízko Kaple Oratorio del Rosario di Santa Cita. Hosté mohou stolovat v pizzeria Pizzeria Frida, která je jen 450 metrů daleko. Vlakové nádraží Palermo Central je 15 minut chůze od apartmánu.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Casa Sedie Volanti Palermo
Sedie Volanti Classy Home
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sedie Volanti Classy Home

8.3
Velmi dobrý 10 recenzí
37 m od ubytování
USD 110 USD 99
za noc
Teatro Massimo Terrace Relax Suite
Cena pouze pro mobilní zařízení

Teatro Massimo Terrace Relax Suite

6.3
Dostačující 4 recenze
56 m od ubytování
La Casetta Dei Mori
Cena pouze pro mobilní zařízení

La Casetta Dei Mori

67 m od ubytování
USD 110 USD 99
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Falcone-Borsellino
    31 km

    Vlaková nádraží

    Železniční stanice
    1,2 km

    Vybavení

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Terasa
    • Jídelní stůl

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 18:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licence19082053C243307,IT082053C27QKG2IYA
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Casa Sedie Volanti umístěn?
      Apartmán Casa Sedie Volanti se nachází v blízkosti Quattro Canti.
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Casa Sedie Volanti apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Casa Sedie Volanti apartmán patří mimo jiné La Cuba Palace, Katakomby Catacombe dei Cappuccini, Kostel Chiesa di San Domenico v Palermu.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Casa Sedie Volanti?
      Noční pobyt v apartmán Casa Sedie Volanti bude stát 70 €.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Casa Sedie Volanti apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Casa Sedie Volanti apartmán patří restaurace Trattoria da Mafone a La Majolica, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 26 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Falcone-Borsellino
    31 km

    Vlaková nádraží

    Železniční stanice
    1,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Casa Sedie Volanti Palermo

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít